AUTODOPRAVA

Naše firma  na českém trhu působí již několik let a za tu dobu získala neocenitelnou praxi a potřebné zkušenosti v oblasti autodopravy. Poskytujeme precizní služby v oblasti vnitrostátní dopravy po celé ČR a mezinárodní dopravy v rámci Evropy. Naše služby nabízíme především firmám, které řeší problém s přepravou různého zboží. Autodopravu mohou samozřejmě využít i malé podniky a také soukromé osoby. Individuálně se věnujeme každému zákazníkovi, snažíme se mu dle svých možností maximálně vyjít vstříc a nabídnout mu co nejefektivnější možnost mezinárodní dopravy i mezinárodní přeprava a spolu s ním navrhnout nezávazné a logické řešení jeho požadavku. 

Autodoprava Zuzana Soukupová je dynamická a rozvíjející se autodoprava,  jejíž vozový park tvoří automobily výhradně značky Ford . Klademe důraz na kvalitu našich služeb pro zákazníka. Každou objednanou zásilku se snažíme doručit co nejrychleji a to nejlépe do 24 hodin od její převzetí. Naše autodoprava je kvalitní, spolehlivá a za příznivé ceny. Pro přepravu máme připravená vlastní vozidla s velice zkušenými a pravidelně školenými řidiči.

Přepravujeme jakýkoliv druh zboží do hmotnosti do 1600 kg. Dle našich zkušeností je lepší si objednat větší vozidlo a pohodlně do něho naložit sortiment než malé a jeho složitým urovnáváním tak utrácet čas i své peníze. Stejně tak jako postupuje pokrok kupředu, tak i mi se snažíme vylepšovat svůj vozový park. Přímo v areálu firmy je vybavená garáž, kde probíhá pravidelná údržba a kontrola našich vozů.
 

Individuální přístup, flexibilita a široká škála našich služeb patří mezi pilíře fungování firmy.

Mezi naše další služby, které vám chceme nabídnout,  patří diagnostika aut a diagnostika vozů Ford, provádíme elektroinstalaci do automobilů - instalace alarmů, centrálů, centrálů na dálku nebo instalaci HID xenonů do vozidel. Dále vám chceme nabídnout široký sortiment originálních náhradních dílů Ford.

V neposlední řadě vám chceme také nabídnout možnost čištění interiérů vašich vozů. Autokosmetika od nás je TOP pro vaše auto!

V případě jakýchkoliv dotazů kontakujte náš zákaznický servis, kde vám ochotně sdělí veškeré informace.